Wydarzenia

Na tej stronie zamieszczam informacje o wernisażach, wystawach, w których biorę udział, na których można zobaczyć moje prace. Po kliknięciu w podkreślone słowa zostaniecie Państwo przekierowani do bardziej szczegółowego opisu wydarzenia, gdzie można też zobaczyć zdjęcia.

 

 

08.11.2018

Wernisaż wystawy „Z Pasją – 2018” Związku Artystów Plastyków Oddziału Poznańskiego odbędzie się 8 listopada o godzinie 18:00 w Galerii Piwnica w GOK Komorniki.

Będę prezentować tam „Rozsadnik ogrodów Osobliwych” (olej na płótnie + technika własna, 50x65cm).

UrszulaNieborak Rozsadnikogrodówosobliwych olejnapłycieplustechnikawłasna 50x65

28.03.2017

Wielkopolski Związek Artystów Plastyków, do którego należę, organizuje w Muzeum Narodowym Rolnictwa w Szreniawie wystawę pt. „Wrażenia i refleksje”. Na tej wystawie pokażę 5 prac  – cykl „Pożegnanie jesieni” (prace powstały właśnie jesienią ubiegłego roku). Wernisaż odbędzie się 31 marca o godz. 14.00. TUTAJ  informacja o wernisażu.

Natomiast w poniedziałek 03 kwietnia w Galerii ODK POD LIPAMI w Poznaniu odbędzie się wernisaż Związku Artystów Plastyków Oddziału Poznańskiego, godz. 19.00. Tu zaprezentuję dwie prace, „Droga” i „Splin”, obie 34x34cm, stworzone moją nową techniką na metalu – blasze aluminiowej.

Zapraszam:)

21.11.2016

Dzisiaj odbył się wernisaż w Galerii Sztuki ROZRUCH przy ul. Jackowskiego w Poznaniu.

Podczas trwania Przeglądu Środowiska EKOART „Zielony Punkt Odniesienia” można oglądać dwie moje prace – „Pejzaż chłodny – Szmaragdowy” i „Pejzaż ciepły – Pomarańczowy”
Obrazy są wykonane olejem plus technika własna na płótnie, każdy o wymiarze 3x60x60cm. Fotorelację z wydarzenia można oglądać TUTAJ.

19.10.2016

Obecnie biorę udział w dwóch wystawach zbiorowych. W pierwszej pokazuję „Zimowity”, jako zaproszony gość razem ze Strefą Wyobraźni (prowadzoną przez Anię Klimaszewską) w kawiarni KAMEA przy ul. Wrocławskiej w Poznaniu. TUTAJ można zobaczyć zdjęcia z wystawy. Druga to ekspozycja w Muzeum Narodowym Rolnictwa w Szreniawie w ramach obchodów 35-lecia Poznańskiego Stowarzyszenia Pracy Twórczej, którego wieloletnią panią prezes jest Izabella Hermanowska. Tu również jestem jako zaproszony gość i prezentuję pracę „Jesień w parku”. TUTAJ można dowiedzieć się więcej o wystawie „Artyści dla Poznania”.  Obrazy  – na stronie z pracami.

05.08.2016

Dziś odbył się wernisaż wystawy twórców ze Związku Artystów Plastyków Oddziału Poznańskiego ( w Zarządzie oddziału pełnię funkcję Skarbnika) zatytułowanej „Artysta i Wena”. Na wystawie pokazuję trzy prace olejne na płótnie o wymiarach 60x60cm: „Pejzaż z Wiaduktem – Człopa”, „Zielony pejzaż z czarnym dzięciołem” i „Spacer we mgle”. Fotoreportaż z wernisażu -zdjęcia zrobione przez niezawodnego Jerzego Nowaka do obejrzenia TUTAJ.

11.07 – 14.07.2016

Zakończył się IV Plener w CZESZEWIE Nadleśnictwo Lasy Państwowe, w którym brałam pierwszy raz udział. Atmosfera do pracy stworzona przez Kuratorkę pleneru Julię Kaczmarczyk-Piotrowską była znakomita. Wykonałam trzy prace. Muszę dodać, że tematem pleneru było „Zwierzę”, a ponieważ malowanie zwierząt nie jest moją mocną stroną, namalowałam „Osty, dwa motyle i biedronkę”🙂 – akryl na sklejce otrzymanej z fabryki z Orzechowa; wymiary 110×60 cm. Druga praca to „Mrowisko na skraju lasu”,
akryl na tekturze naklejonej na sklejkę o wymiarach 55×60 cm. Trzecia na sklejce o wymiarach 30×40 cm to „Piesek na piasku”. Relacja telewizyjna z uroczystego zakończenia pleneru do obejrzenia TUTAJ.

07.07.2016

W Mosińskim Domu Kultury odbył się wernisaż wystawy  Związku Artystów Plastyków Oddziału Poznańskiego. Na wystawie pokazuję trzy prace: dwa tryptyki – „Pejzaż Zielony” i „Pejzaż Pomarańczowy” wymiary 60×180 cm oraz „Tęcza”80×100 cm. Fotografie z wystawy można zobaczyć TUTAJ.

14.06.2016

Zostałam zaproszona przez Anię Klimaszewską – szefującą GRUPIE WYOBRAŹNI    do  wzięcia udziału w wystawie organizowanej w kawiarni „Kamea” na ul. Wrocławskiej 25       w Poznaniu.

Pokazuję tu dyptyk „Ślady” (do obejrzenia na stronie z obrazami). A TUTAJ można zobaczyć zdjęcia z wystawy.

16.05.2016

Zapraszam  na wernisaż  -16 maja , na godz. 18, PBG Gallery SKALAR, ul. Górecka 1, Poznań – VI Poznańskiego Salonu „Robinsonada” – szczegóły TUTAJ. Na wystawie pokazuję kilka prac z cyklu „Kryształy”.

Właśnie przeczytałam protokół Jury konkursowego i okazało się, że otrzymałam WYRÓŻNIENIE – jedno z trzech. Komunikt z obrad Jury można zobaczyć TUTAJ.

16.04.2016

Dziś odbył się wernisaż wystawy Ekoartu – „Wiosenne impresje”, w którym brałam udział. Zdjęcia ze spotkania można obejrzeć TUTAJ. Pokazałam pracę „Wiosenny zmierzch” – olej plus technika własna na płótnie, 40×50 cm – można zobaczyć na stronce z obrazami.

Dziękuję tym, co robili zdjęcia:)

Notatkę o wystawie zamieszczono też TUTAJ w Wyborczej.

03.03.2016
Wystawa KOBIETY, HAFTY, KORONKI, na której to wystawie pokazuję pracę „Letnie Ploteczki”. Zapraszam na wernisaż 03.03 na godzinę 17.30 do DK „NAD WIRYNKĄ” w Łęczycy.

13.11.2015
Wernisaż wystawy ZDERZENIA  WZAP-u w Muzeum Ziemii Średzkiej.

09.11.2015
Wernisaż wystawy artystów WZAP-u w Muzeum Zamek Górków w Szamotulach – „3 x Sztuka z Buta”.Pokazałam na wystawie trzy pejzaże.

21.09.2015 – 18.01.2016
Wystawa, której organizatorem jest STREFA WYOBRAŹNI  w  kawiarni Kamea w Poznaniu – Można tam zobaczyć kilka obrazów z kwiatami mojego autorstwa.